Firma Filatelistyczna Marek Czelej

powstała z pasji do kolekcjonerstwa. Znaczkami pocztowymi (filatelistyką, filatelistyka) zajmuję się od ponad 50 lat, z czego 30 profesjonalnie. Moja firma jest najstarszą w branży filatelistycznej w Polsce. Założona została w 1983 roku. O znaczkach pocztowych wiem wszystko. Zajmuję się międzynarodowym obrotem, doradzam w sprawach wyceny i sprzedaży zbiorów. Mój sklep znajduje się na warszawskim Mokotowie przy stacji metra Wierzbno. Udzielam także chętnie porad telefonicznych i po wstępnych konsultacjach robię wstępne wyceny na podstawie zdjęć przesyłanych mailem.
KUPNO ZNACZKÓW:           Jeżeli szukają Państwo konkretnych pozycji mogę pomóc w znalezieniu kolekcjonera – filatelisty gotowego sprzedać interesujące znaczki pocztowe.

SPRZEDAŻ ZNACZKÓW:     Jeżeli chcieliby Państwo sprzedać znaczki, dzięki znajomości szerokiej sieci kolekcjonerów – filatelistów, mogę pomóc w znalezieniu klienta.

WYCENA ZNACZKÓW:        Oferuję usługi z zakresu wyceny zbiorów filatelistycznych.

SKUP ZNACZKÓW:              Jeżeli mają Państwo zbiory filatelistyczne do sprzedania oferuję możliwość zakupu za gotówkę, zarówno znaczków polskich jak i zagranicznych z całego świata.

Interesują Cię znaczki,  zapraszam do współpracy

Firma Filatelistyczna Marek Czelej
Członek Polskiego Związku Filatelistów

Sklep Filatelistyczny Warszawa. Filatelistyka. Marek Czelej Polska The Times